Clasa a V-a

Luni

  1. Geografia
  2. Muzica
  3. Educația civică
  4. Istoria
  5. Limba rusă
  6. Matematica
  7. Matematica (+)
  8. Matematica (+)

Marţi

  1. Limba română
  2. Limba română
  3. Tehnologia
  4. Artele
  5. Educaţia fizică
  6. L.E.(MG)/Inform(C.D)

Miercuri

  1. Limba română
  2. Limba română
  3. Religia
  4. Matematica
  5. Matematica
  6. L.E.(FS)/L.E.(MG)
  7. Limba engleză (+)
  8. Limba engleză (+)

Joi

  1. Matematica
  2. Geografia
  3. Limba română
  4. Dirigenția
  5. Istoria
  6. Inform.(C.D.)/ L.E.(FS)
  7. Limba română (+)
  8. Limba română (+)

Vineri

  1. Limba română
  2. Matematica
  3. L.E.(FS)/L.E.(MG)
  4. Educaţia fizică
  5. Educaţia financiară


Clasa a VI-a

Luni

  1. Dirigenția
  2. Geografia
  3. Muzica
  4. Matematica
  5. Educația civică
  6. Limba rusă
  7. Matematica (+)
  8. Matematica (+)

Marţi

  1. Tehnologia
  2. Artele
  3. Informatica
  4. Limba română
  5. Educaţia fizică
  6. Istoria

Miercuri

  1. Matematica
  2. Religia
  3. Limba engleză
  4. Limba română
  5. Limba română
  6. Istoria
  7. Limba engleză (+)
  8. Limba engleză (+)

Joi

  1. Limba română
  2. Limba română
  3. Matematica
  4. Matematica
  5. Educația financiară
  6. Fizica
  7. Limba română (+)
  8. Limba română (+))

Vineri

  1. Limba rusă
  2. Limba română
  3. Limba engleză
  4. Matematica
  5. Educaţia fizică
  6. Biologia


Clasa a VII-a

Luni

  1. Matematica
  2. Limba rusă
  3. Istoria
  4. Muzica
  5. Matematica
  6. Educaţia fizică

Marţi

  1. Educația Civică
  2. Istoria
  3. Limba română
  4. Limba engleză
  5. Tehnologia
  6. Artele
  7. Limba engleză (+)
  8. Limba engleză (+)

Miercuri

  1. Fizica
  2. Fizica
  3. Limba română
  4. Inform./ L.E.(MG)
  5. L.E.(FS)/ Inform.
  6. Matematica
  7. Matematica (+)
  8. Matematica (+)

Joi

  1. Chimia
  2. Biologia
  3. Biologia
  4. Geografia
  5. Educaţia fizică
  6. Limba română
  7. Limba română (+)
  8. Limba română (+)

Vineri

  1. Dirigenţia
  2. Religia
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Matematica
  6. Limba rusă


Clasa a VIII-a

Luni

  1. Muzica
  2. Matematica
  3. Limba rusă
  4. Limba română
  5. Limba română
  6. Educaţia fizică

 Marţi

  1. Istoria
  2. Matematica
  3. Limba engleză
  4. Chimia
  5. Matematica
  6. Biologia
  7. Limba engleză (+)
  8. Limba engleză (+)

Miercuri

  1. Informatica
  2. Limba engleză
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Fizica
  6. Fizica
  7. Matematica (+)
  8. Matematica (+)

 Joi

  1. Geografia
  2. Chimia
  3. Limba română
  4. Biologia
  5. Educaţia fizică
  6. Istoria
  7. Limba română (+)
  8. Limba română (+)

 Vineri

  1. Tehnologia
  2. Educația Civică
  3. Matematica
  4. Religia
  5. Limba rusă
  6. Dirigenţia


Clasa a IX-a

Luni

  1. Limba română
  2. Limba română
  3. Matematica
  4. Limba rusă
  5. Chimia
  6. Chimia
  7. Geografia
  8. Istoria
  9. Istoria

Marţi

  1. L.E.(FS)/Inform.
  2. Inform./ L.E.(MG)
  3. Matematica
  4. Matematica
  5. Limba română
  6. Educația fizică
  7. Orientarea profes.
  8. Limba română
  9. L.E.(FS)/L.E.(MG)

Miercuri

  1. L.E.(FS)/L.E.(MG)
  2. Matematica
  3. Matematica
  4. Istoria
  5. Istoria
  6. Educaţia fizică
  7. Educația Civică
  8. Religia
  9. Limba română

Joi

  1. Biologia
  2. Matematica
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Dirigenția
  6. Biologia

Vineri

  1. Matematica
  2. Fizica
  3. Fizica
  4. Limba rusă
  5. L.E.(FS)/L.E.(MG)
  6. Tehnologia

(+) *** LECȚII DE EXTINDERE

Write a comment:

*

Your email address will not be published.