Clasa a X-U

Luni

  1. Matematica
  2. Matematica
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Educația fizică
  6. Istoria

Marţi

  1. Chimia
  2. Chimia
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Istoria
  6. Istoria
  7. L.G.(RV)/ L.E. (MG)

Miercuri

  1. Istoria
  2. Istoria
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Fizica
  6. L.E.(BI)/Informat.
  7. Fizica
  8. L.E.(BI)/L.E.(FS)
  9. L.E.(BI)/L.E.(MG)

Joi

  1. Biologia
  2. Limba română
  3. Lit.univ./L.G.(RV)
  4. Dirigenția
  5. Educația fizică
  6. L.G.(RV)/Lit.univ.
  7. Inform./L.G.(RV)
  8. Geografia

Vineri

  1. Geografia
  2. Geografia
  3. Educația civică
  4. Religia
  5. Matematica
  6. Matematica
  7. L.E.(BI)/L.E.(FS)
  8. Orientarea profes.
  9. L.E.(BI)/L.E.(FS)


Clasa a X-R

Luni

  1. Matematica
  2. Matematica
  3. Informat./L.E.(MG)
  4. Informat./L.E.(MG)
  5. Educația fizică
  6. Limba română
  7. Istoria
  8. Istoria
  9. L.E.(BI)/L.E.(FS)

Marţi

  1. Biologia
  2. Biologia
  3. Chimia
  4. Chimia
  5. Matematica
  6. Matematica

Miercuri

  1. L.E.(BI)/Informat.
  2. L.E.(BI)/Informat.
  3. Geografia
  4. Limba română
  5. Matematica
  6. Matematica
  7. L.E.(BI)/L.E.(FS)
  8. Fizica
  9. Fizica

Joi

  1. Matematica
  2. Matematica
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Educația fizică
  6. Geografia
  7. Geografia
  8. Dirigenția

Vineri

  1. Chimia
  2. Chimia
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. Educația civică
  6. Fizica
  7. Religia
  8. L.E.(BI)/L.E.(FS)
  9. Orientarea prof.


Clasa a XI-U

Luni

  1. L.E.(AI)/L.E.(BI)
  2. L.E.(AI)/L.E.(BI)
  3. Chimia
  4. Chimia
  5. Istoria
  6. Matematica
  7. Lit. univ.
  8. Lit. univ.

Marţi

  1. Limba română
  2. Limba română
  3. L.G.(RV)/Inform.
  4. Inform./L.G.(RV)
  5. Limba română
  6. Educația fizică
  7. Istoria
  8. Istoria

Miercuri

  1. Geografia
  2. Geografia
  3. Matematica
  4. Matematica
  5. Educația fizică
  6. Educația civică
  7. Orientarea prof.
  8. Limba română
  9. Limba română

Joi

  1. BAC
  2. BAC
  3. Istoria
  4. Istoria
  5. Dirigenția
  6. L. Română
  7. L. Română
  8. Fizica/L.G.(RV)
  9. L.G.(RV)/Fizica

Vineri

  1. Fizica
  2. Biologia
  3. Religia
  4. L.E.(AI)/L.E.(BI)
  5. L.E.(AI)/L.E.(BI)
  6. L.E.(AI)/L.E.(BI)


Clasa a XI-R

Luni

  1. Geografia
  2. Geografia
  3. L.E.(AI)/L.E.(BI)
  4. L.E.(AI)/L.E.(BI)
  5. Matematica
  6. Chimia
  7. Limba română
  8. Religia
  9. Educația civică

Marţi

  1. Matematica
  2. Matematica
  3. Biologia
  4. Biologia
  5. Biologia
  6. Educația fizică
  7. Limba română
  8. Limba română

Miercuri

  1. Chimia
  2. Chimia
  3. Matematica
  4. Matematica
  5. Ed. fizică
  6. Dirigenția
  7. Istoria
  8. Istoria
  9. Orientarea prof.

Joi

  1. Limba română
  2. Fizica
  3. Matematica
  4. Matematica
  5. L.E.(AI)/Inform.
  6. L.E.(AI)/Inform.
  7. Fizica
  8. Limba română
  9. Limba română

Vineri

  1. Inform./L.E.(BI)
  2. Inform./L.E.(BI)
  3. L.E.(AI)/L.E.(BI)
  4. Fizica
  5. BAC
  6. BAC


Clasa a XII-U

Luni

  1. Istoria
  2. Istoria
  3. Limba română
  4. Limba română
  5. BAC
  6. Religia
  7. Informatica
  8. Geografia
  9. Lit. univ.

Marţi

  1. L.G.(RV)/Fizica
  2. Fizica/L.G.(RV)
  3. Istoria
  4. Istoria
  5. L.E.(RV)/L.E.(AI)
  6. L.E.(AI)/L.E.(RV)
  7. Dirigenția
  8. L.E.(RV)/L.E.(FS)
  9. L.E.(FS)/L.E.(RV)

Miercuri

  1. Limba română
  2. Limba română
  3. Istoria
  4. Istoria
  5. Matematica
  6. Educația fizică
  7. Lit. univ.
  8. Orientarea prof.
  9. Educația civică

Joi

  1. L.E.(RV)/L.E.(AI)
  2. L.E.(AI)/L.E.(RV)
  3. Chimia
  4. L.G.(RV)/Fizica
  5. Fizica /L.G.(RV)
  6. Limba română
  7. Limba română
  8. Matematica
  9. Matematica

Vineri

  1. Biologia
  2. Limba română
  3. BAC
  4. BAC
  5. Limba română
  6. Educația fizică


Clasa a XII-R

Luni

  1. Chimia
  2. Chimia
  3. Matematica
  4. Matematica
  5. Fizica
  6. Fizica
  7. Limba română
  8. Limba română
  9. Religia

Marţi

  1. L.E.(AI)/Inform
  2. Inform./L.E.(AI)
  3. Matem./L.E.(AI)
  4. L.E.(AI)/Matem.
  5. Fizica
  6. Fizica
  7. Dirigenția
  8. Matem/L.E(AI)
  9. L.E(AI)/Matem

Miercuri

  1. Matematica
  2. Matematica
  3. Limba română
  4. Chimia
  5. Educația Civică
  6. Educația fizică
  7. BAC
  8. BAC
  9. BAC

Joi

  1. Limba română
  2. Limba română
  3. L.E.(AI)/Inform
  4. Inform./L.E.(AI)
  5. Matematica
  6. Matematica
  7. Istoria
  8. Istoria
  9. Geografia

Vineri

  1. L.E.(AI)/L.E.(FS)
  2. L.E.(FS)/L.E.(AI)
  3. Biologia
  4. Biologia
  5. Biologia
  6. Educația fizică
  7. Orientarea prof.
  8. Limba română
  9. Limba română

AI – Avram Igor

RV – Roga Victoria

MG – Moisei Geta

FS – Fomiciov Svetlana

BR – Braguța Ina

Write a comment:

*

Your email address will not be published.